Сорт томату "Бочка меду", представлений у 2022 році, швидко завоював популярність серед городників завдяки своїм винятковим якостям.

Цей середньостиглий сорт може похвалитися великими ароматними плодами та високою врожайністю, що робить його придатним для вирощування не тільки в теплицях, а й у більш теплих регіонах для посадки на відкритому повітрі.

Агрономи назвали основні характеристики сорту "Бочка меду":

Час від сходу до плодоношення становить приблизно 100-105 днів.

Це індетермінантний сорт томату, тобто він продовжує рости та давати плоди протягом усього сезону. Для оптимального зростання потрібна підтримка.

Урожай помідор
Урожай помідор

Помідори мають плоско-округлу форму і при повному дозріванні стають помаранчевими. Вони можуть важити до 400 г кожен. Плоди ароматні, солодкі, мають м'ясисту маслянисту консистенцію з щільною м'якоттю, що добре зберігає форму при нарізанні.

Ці помідори ідеально підходять для вживання у свіжому вигляді у салатах завдяки солодкому смаку та соковитій текстурі. Крім того, вони придатні для класичного консервування та виготовлення томатного соку.

Нагадаємо, рекордний урожай полуниці вас вразить: великі та солодкі ягоди збиратимете відрами

Раніше «Українці» писали, як позбутися кліщів, колорадського жука та попелиці на городі та в саду: допоможе лише одна рослина

Як повідомляли «Українці», рекордний урожай перцю вам точно забезпечений: виросте солодким, великим та м'ясистим