Як кажуть досвідчені садівники, використання сухих дріжджів як добрива для рослин, особливо полуниці, може дати вражаючі результати.

Ось прості методи, яким поділилися досвідчені агрономи, як використовувати сухі дріжджі як корисне добриво:

Приготуйте дріжджовий розчин: візьміть 3-літрову скляну банку та наповніть її теплою водою приблизно на 75%. Потім додайте у воду пакетик сухих дріжджів та 5 столових ложок цукрового піску. Добре змішайте суміш, щоб інгредієнти повністю розчинилися.

Після змішування дайте суміші постояти у спокої, поки на поверхні не з'явиться піна. Це свідчить про те, що дріжджі активно ферментують та виділяють у розчин корисні речовини.

Як тільки суміш забродить і утворює піну, перенесіть її у відро майже повністю наповнене водою. Так, тепер вона готова до використання як добрива для кущів полуниці.

Цвітіння полуниці
Цвітіння полуниці

Надзвичайно важливо застосовувати дріжджове добриво відразу після приготування. Немає сенсу відкладати вживання, оскільки активні поживні речовини можуть деградувати.

Також при внесенні до кущів полуниці обов'язково поливайте на рівні коріння. Кожна рослина має отримати приблизно один літр дріжджового розчину, щоб забезпечити правильне засвоєння поживних речовин.

Таким чином садівники можуть забезпечити полуницю необхідними поживними речовинами та мікроелементами, внаслідок чого до збирання врожаю ягоди стануть більшими, солодкими та соковитими.

Нагадаємо, рекордний урожай перцю вам точно забезпечений: виросте солодким, великим та м'ясистим

Раніше «Українці» писали, де треба посадити троянди на дачі, щоб вони довго й гарно цвіли: вам заздритимуть усі сусіди

Як повідомляли «Українці», виноград буде солодким і розміром з волоський горіх: чому досвідчені садівники використовують олію на ділянці