Правильне внесення добрив необхідне вирощування великих і м'ясистих перців, а використання золи може бути простим і доступним варіантом. Однак дуже важливо правильно вносити золу, щоб не завдати шкоди рослинам.

Зосередьтеся на основних поживних речовинах: для здорового зростання перцю необхідні калій, фосфор, магній та азот. Хоча зола містить ці поживні речовини, важливо не перестаратися. Зазвичай близько 100 г золи можна розчинити у відрі води для підживлення.

При внесенні золи як добрива переконайтеся, що вона добре розчинена у воді, щоб запобігти її комкованню та нерівномірному розподілу. Поливайте рослини розчином золи, спрямовуючи до основи рослин, щоб уникнути попадання на листя.

Крім правильного внесення добрив, догляд у саду включає формування кущів для оптимізації розвитку плодів. Ось кілька основних етапів формування кущів перцю:

Урожай перцю
Урожай перцю

Видаліть перші квіти, щоб перенаправити поживні речовини на зміцнення куща, видаліть перші квіти з розсади.

Також почніть формувати кущі з обрізання нижніх пагонів перед першим стиком. Обережно відокремте крону квітки від стебла, як тільки рослина адаптується до нових умов.

Обмежте кількість зав'язей, щоб рослина не витрачала енергію на зайві плоди, обмежте кількість зав'язей приблизно до 20 на кущ.

Крім цього, обов'язково наприкінці серпня видаліть нові квіти, щоб останній урожай перців повністю дозрів.

Ще поливайте перець з 9 до 11 години дощовою водою або відстояною теплою водопровідною водою біля коріння. Не змочуйте листя, щоб запобігти захворюванню.

Нагадаємо, як легкого і швидко позбутися бур'янів на городі та будь-якій ділянці: ефективні хитрощі та секрети

Раніше «Українці» писали, гладіолуси вимахають під півтора метри: коли їх треба садити у відкритий ґрунт і що треба знати

Як повідомляли «Українці», таких великих яблук у вас ще не було: чим треба підгодувати яблуню навесні для казкового врожаю