Використання натуральних альтернатив для боротьби зі шкідниками на картопляних грядках може стати стійким та ефективним підходом для садівників.

Піжма, особлива трава, відома своїми властивостями відлякувати шкідників, пропонує природне рішення для боротьби з колорадським жуком та іншими шкідниками.

Посадка цієї рослини біля картопляних грядок навесні може ефективно відлякати колорадських жуків. Потужний і характерний аромат піжми діє як природний стримуючий засіб, відлякуючи шкідників від саду. Однієї рослини часто буває достатньо, щоб забезпечити захист всієї грядки.

Піжма вимагає мінімального догляду після посадки, що знижує робоче навантаження садівника.

Колорадський жук
Колорадський жук

Просто переконайтеся, що рослини добре прижилися і ростуть здоровими поряд із картопляними грядками.

Вона не тільки відлякує колорадських жуків, а й відлякує інших шкідників, таких як кліщі та попелиця, забезпечуючи ширший захист садових культур.

Для садівників, які не мають можливості саджати піжму безпосередньо поруч із картопляними грядками, можна приготувати настій, використовуючи її листя. Замочуючи зелену масу піжми у воді на кілька днів, одержують рідкий розчин. Потім цей розчин можна перелити в пульверизатор і обробити садові культури для ефективного відлякування шкідників.

Нагадаємо, обов'язково покладіть це в лунки перед посадкою моркви: вона виросте рівною та солодкою

Раніше «Українці» писали, ви занапастите всі свої троянди: що ні в якому разі не повинно рости поряд із цими квітами

Як повідомляли «Українці», як правильно доглядати малину навесні: такого врожаю у вас ще ніколи не було