Агрономи зі стажем знають, що сорт томату «бочка меду», представлений у 2022 році, швидко став популярним серед садівників завдяки своїм привабливим якостям та універсальності.

Період дозрівання: сорт томатів "бочка меду" має середньостиглий період дозрівання, зазвичай від сходів до плодоношення проходить близько 100-105 днів.

Це індетермінантний сорт томату, тобто він продовжує зростати та давати плоди протягом усього вегетаційного періоду. Однак, щоб рослини залишалися у вертикальному положенні, потрібна підтримка та підв'язка.

Плоди даного сорту великі, плоскоокруглі, в повністю дозрілий стан помаранчевого кольору. Вони можуть важити до 400 г кожен. Ці помідори відомі своїм ароматним, солодким смаком, м'ясистою текстурою та маслянистою консистенцією, а також щільною м'якоттю, яка зберігає форму при розрізанні.

Крім цього, «бочка меду» підходить для вживання у свіжому вигляді в салатах завдяки солодкому смаку та щільній текстурі.

томати, помідори
томати, помідори

Він також підходить для консервування як нарізаним, так і цілком. Крім того, ці помідори мають гарну стійкість до хвороб.

Щоб успішно виростити томати «бочка меду», рекомендується садити насіння у приміщенні за 60-65 днів до дати посадки. Пересаджуйте розсаду, коли у неї з'явиться два справжні листки. Ще висаджуйте до трьох рослин на квадратний метр та забезпечуйте відповідну підтримку. Догляд повинен включати регулярний полив, підживлення збалансованими мінеральними добривами, обрізання, а також боротьбу з хворобами та шкідниками.

Оскільки сорт запилюється відкрито, садівники можуть зберігати насіння із стиглих плодів для посадки у наступні сезони, що забезпечує стійке вирощування.

Нагадаємо, коли садити картоплю навесні, щоб вона виросла великою та смачною: названо важливі терміни

Раніше «Українці» писали, цибуля виросте соковитою, великою і без стрілок: секрети наших бабусь для гарного врожаю

Як повідомляли «Українці», найкращий час для посадки півонії: зростатимуть пишними і довго простоять