Українські господарки додають цибулю майже у всі страви, адже вона надає їжі приємного та пікантного смаку. Не дивно, що цибулю вирощують у нашій країні повсюдно. І хоч цибуля не вимагає надвисокої праці для вирощування, але свої секрети все ж таки у цибулі є.

Коли можна посадити цибулю

Насамперед потрібно дочекатися стабільної теплої погоди. Якщо ночі ще холодні або синоптики прогнозують заморозки, відкладіть посадку цибулі ще на кілька днів. Оптимальні умови для цибулі – коли земля вже достатньо прогрілася, а холод уже пішов.

Як висаджувати цибулю

1. Переберіть сівалку та видаліть неякісну. Візьміть дерев'яну або картонну скриньку, насипте сівалку та просушіть тиждень у теплі (до +25 градусів).

2. Розчиніть у літрі води столову ложку солі. У цьому розчині тримайте цибулини 3:00. Сіль захищає від гниття та стимулює створення коренів.

3. Цибулини промийте і дайте воді стекти.

4. Полийте грядку для цибулі. Висаджуємо цибулини в теплий ґрунт (близько +20 градусів) та присипаємо землею.

Цибуля дуже любить вологу та тепло. А стрілки з'являються, коли рослина "боїться", що не вистачить сил сформуватися. Поки нарощується зелена маса, цибулю потрібно регулярно поливати.

Після поливу обов'язково розпушіть землю, щоб не з'явилася кірка. Нестача кисню також може викликати стрілки. А в пухкому і пухнастому грунті цибулинам легше буде рости.

Нагадаємо, буде великим і з тонкою шкаралупою: як правильно виростити волоський горіх

Раніше «Українці» писали, помідори та перець виростуть як на підбір: лише два дешеві компоненти подарують урожай мрії

Як повідомляли «Українці», виноград засохне на очах: ​​що в жодному разі не можна садити біля нього