Агрономи кажуть, що правильний догляд за розсадою баклажанів має вирішальне значення для отримання рясного врожаю. Вони назвали кілька важливих кроків, які необхідно виконати, щоб овоч приніс чудові плоди.

Де добре росте

Повідомляється, що баклажани добре ростуть на легкому, родючому ґрунті. Перед посівом потрібно збагатити ґрунт перегноєм або компостом. Також ви можете використовувати готову ґрунтову суміш або приготувати її самостійно, змішавши перегній, торф та вермикуліт чи перліт. Обов'язково продезінфікуйте ґрунт, щоб запобігти захворюванням, прожаривши його в духовці.

Важлива глибина

Насіння баклажанів посійте в окремі горщики або загальну ємність, заглиблюючи їх приблизно на 1-1,5 см завглибшки.

Крім цього, обов'язково забезпечте регулярний полив, щоб грунт залишався вологим, але не перезволоженим. Забезпечте достатнє освітлення, бажано із температурою 20-25°С.

Як тільки у сіянців з'явиться другий набір справжнього листя, пересадіть його в окремі горщики.

Розсада баклажанів
Розсада баклажанів

Це дозволяє кожній рослині мати достатньо місця для зростання.

Городники зі стажем кажуть, що треба кожні два тижні підгодовувати розсаду баклажанів збалансованим водорозчинним добривом із магазину. Це забезпечить потрібні поживні речовини для здорового зростання.

Важливі секрети

Крім цього, за кілька днів до пересадки розсади на відкритому повітрі поступово піддавайте їх впливу вуличних умов, щоб вони загартувалися. Починайте з коротких періодів впливу, поступово збільшуючи тривалість та інтенсивність сонячного світла та зовнішніх елементів. Це допомагає овочеві адаптуватися до нового середовища і знижує шок при пересадці.

Нагадаємо, царський урожай вам забезпечений: проста хитрість за копійки позбавить шкідників на городі

Раніше «Українці» писали, коли садити виноград навесні: секрети досвідчених агрономів для солодкого та рясного врожаю

Як повідомляли «Українці», коли садити петрушку навесні: урожай буде пишним, ароматним та плідним