Вирощування петрушки в Україні є популярною практикою завдяки її універсальному використанню та поживним властивостям.

Досвідчені агрономи дали інструкцію, коли та як сіяти петрушку у відкритий ґрунт у 2024 році.

Зелень зазвичай сіють у березні та квітні, залежно від регіональних погодних умов. Однак її краще сіяти на початку-середині квітня, після того, як земля трохи прогріється.

Деякі садівники дотримуються місячного календаря під час посадки рослин. До сприятливих днів для посіву петрушки у 2024 році відносяться:

1–3, 23–26, 28–31 березня.

22, 24-27 квітня.

4, 22–24 травня.

Також для кореневої петрушки враховуйте такі дати:

11–13 березня.

7-9, 17-18 квітня.

6–9, 13–15, 17 трав.

Урожай петрушки
Урожай петрушки

Перед посадкою важливо замочити насіння петрушки у воді. Підготувати відповідну грядку з родючим ґрунтом, додавши органічні речовини, такі як перегній або компост, а також пісок або торф для належного дренажу.

Потім розпушіть ґрунт, рясно полийте і створіть ряди для посіву з відстанню 15–20 см. Насіння посадіть у ґрунт на глибину до 2 см.

Крім цього, після посадки регулярно поливайте зелень, даючи ґрунту злегка підсохнути між поливами. Після проростання петрушку проредіть, видаліть бур'яни та забезпечте достатню вологість.

Внесення добрив може не знадобитися, якщо перед посадкою грунт був збагачений. Збирайте її при необхідності, а надлишки висушіть або заморозьте для зберігання.

Нагадаємо, виростуть солодкими та соковитими: що потрібно обов'язково зробити при посадці перцю та помідор – ви здивуєтеся врожаю

Раніше «Українці» писали, город здивує своїм урожаєм, а бур'яни зникнуть: все дуже просто, дешево та ефективно

Як повідомляли «Українці», коли треба садити цибулю навесні: головні секрети, щоб урожай був царським