Садівники з досвідом відзначають, що створення практичних доріжок у вашому саду може бути економічним і естетично приємним з використанням агротканини.

Так, цей матеріал не тільки забезпечує циркуляцію повітря, а й ефективно пригнічує зростання бур'янів, забезпечуючи акуратний та доглянутий вигляд.

Для початку необхідно застелити необхідні доріжки агротканиною, забезпечивши повне покриття. Це запобігатиме проростанню бур'янів, але при цьому дозволить повітрю циркулювати через тканину.

Існують різні способи її закріплення на місці. Один простий підхід - використовувати камені або цеглини по краях доріжки, щоб утримувати тканину. Альтернативно ви можете вибрати привабливіший метод, використовуючи вигнуті зварювальні стрижні.

Щоб закріпити тканину зварювальними стрижнями, зігніть їх у формі шпильки та вставте через тканину в землю по краях доріжки.

Агротканина на городі
Агротканина на городі

Це утримає агротканину на місці та надасть доріжці декоративного вигляду. Альтернативно можна використовувати спеціальні садові кілочки та скоби.

Якщо агротканина встановлена, будь-яка трава чи бур'яни, які намагаються прорости крізь неї, швидко зав'януть, залишивши шлях чистим та доглянутим. Крім того, тканина залишається гладкою, забезпечуючи зручну поверхню для ходьби навіть босоніж.

Цей міцний матеріал розрахований на експлуатацію протягом кількох сезонів, забезпечуючи тривалий догляд. Використовуючи доріжки з агротканини у вашому саду, відкритий простір не тільки виглядатиме більш доглянутим, а й вимагатиме менше догляду.

Нагадаємо, виростуть солодкими та соковитими: що потрібно обов'язково зробити при посадці перцю та помідор – ви здивуєтеся врожаю

Раніше «Українці» писали, ви зіпсуєте свій город: що в жодному разі не можна додавати в ґрунт при посадці врожаю

Як повідомляли «Українці», здорова та плідна розсада гарантована: лише одна ложка зробить ваш город неземним