Досвідчені агрономи повідомляють, що для приготування простого та ефективного добрива для розсади помідорів та перцю потрібно всього два компоненти: аптечний йод та натуральний мед.

Для приготування розчину добрива розчиніть 1 краплю аптечного йоду на 1 л води. Йод допомагає покращити здоров'я рослин, регулюючи азотистий обмін, захищаючи від хвороб та підвищуючи імунітет.

Потім додайте до розчину йоду невелику кількість меду, приблизно кінчик чайної ложки. Мед служить джерелом корисних речовин для рослин, покращуючи склад ґрунту та надаючи силу саджанцям.

Змішайте йод і мед в 1 л води та отриманим розчином за допомогою шприца полийте розсаду помідорів та перцю.

Розсада перцю
Розсада перцю

Будьте обережні, не поливайте рослини занадто сильно і завжди дотримуйтесь помірності.

Крім цього, підгодовувати розсаду цим розчином потрібно один раз на 2 тижні. Також переконайтеся, що ваші саджанці отримують достатньо світла, особливо взимку та навесні. Навіть звичайні та світлодіодні лампи зі знятою колбою-розсіювачем можуть забезпечити розсаді відповідне світло.

Завдяки простим рекомендаціям фахівців, ви зможете виростити відмінну розсаду томатів та перцю з потужною кореневою системою та сильними, витривалими рослинами. Так, це зрештою призведе до рясного врожаю.

Нагадаємо, розсада буде міцною та плідною: додайте ці інгредієнти і ваш город вразить навіть професіоналів

Раніше «Українці» писали, цвістимуть, пахнуть і радуватимуть око: які добрива потрібні для троянди, щоб вона довго стояла

Як повідомляли «Українці», коли треба садити картоплю: урожай буде рясним як ніколи