Досвідчені садівники зазначають, що при посадці картоплі на городі важливо дотримуватись певних правил, щоб забезпечити успішний урожай.

Одним із найважливіших аспектів є розуміння того, які овочі не слід садити поряд з картоплею, щоб уникнути потенційних проблем.

По-перше, переконайтеся, що грунт добре підготовлений і досить глибокий для посадки бульб. Рівень pH в ідеалі повинен перебувати в межах від 5,1 до 6,0.

Спочатку викопайте траншеї глибиною приблизно 15 см, заповнюючи їх ґрунтом, але не допускаючи ущільнення. Залишіть достатньо місця між рослинами, дотримуючись відстані близько 12 сантиметрів з усіх боків, щоб сприяти здоровому зростанню.

Урожай картоплі
Урожай картоплі

Основне правило для садівників - ніколи не садити картоплю в ґрунт, що раніше використовувався для помідорів або баклажанів.

Це тому, що така практика може залучити шкідників та призвести до різних проблем, які зрештою впливають на врожайність.

Крім того, деякі овочі можуть негативно вплинути на зростання картоплі, якщо їх посадити поряд. До них відносяться квасоля, броколі, капуста, кукурудза, баклажани, часник, цибуля, горох та редиска. Садити картоплю поруч із огірками, динями, кабачками, помідорами чи соняшником також не бажано.

З іншого боку цей овоч можна садити разом із деякими травами, такими як чебрець та орегано. Так, вони можуть сприяти зростанню картоплі, без будь-яких побічних ефектів.

Нагадаємо, буде великим і з тонкою шкаралупою: як правильно виростити волоський горіх

Раніше «Українці» писали, помідори та перець виростуть як на підбір: лише два дешеві компоненти подарують урожай мрії

Як повідомляли «Українці», виноград засохне на очах: ​​що в жодному разі не можна садити біля нього