Як кажуть досвідчені агрономи, використання простої та натуральної суміші добрив, наприклад комбінації аптечного йоду та натурального меду, може значно покращити зростання та здоров'я розсади помідорів та перцю.

Так, для цього методу потрібно всього два компоненти: аптечний йод та натуральний мед.

По-перше, аптечний йод використовується у розведеному вигляді, лише одна крапля на літр води. Він відіграє вирішальну роль у покращенні здоров'я рослин, регулюючи азотистий обмін, захищаючи від хвороб та підвищуючи імунітет.

По-друге, в розчин додається невелика кількість натурального меду, еквівалентна кінчику чайної ложки на літр води. Мед служить джерелом корисних речовин для рослин, покращуючи склад ґрунту та надаючи силу саджанцям.

Болгарський перець
Болгарський перець

Фахівці кажуть, що для приготування суміші для удобрення просто потрібно змішати ці два компоненти в одному літрі води. Потім обережно полийте цим розчином розсаду помідорів і перцю, бажано за допомогою шприца, щоб уникнути надмірного поливу.

Дуже важливо вносити це добриво один раз на два тижні, щоб забезпечити постійне харчування розсади.

Також у весняні місяці дуже важливо забезпечити розсаді достатньо освітлення. Для цього можна використовувати навіть звичайні і світлодіодні лампи, за умови, що колба буде знята для максимального збільшення освітленості.

Нагадаємо, неземний урожай вам забезпечений: що потрібно посадити поряд із полуницею – ви будете в захваті

Раніше «Українці» писали, город здивує своїм урожаєм, а бур'яни зникнуть: все дуже просто, дешево та ефективно

Як повідомляли «Українці», найкращі дні для посадки врожаю: ваша зелень буде пишною та ароматною