Ефективне використання простору городу може призвести до отримання кількох урожаїв з однієї й тієї ж площі. Так, це можливо навіть до посадки основної культури, як помідори.

Досвідчені городники розповіли, що посадити на грядку, де будуть рости помідори ранньою весною, щоб максимізувати врожай:

Редис.

Завдяки швидкому періоду дозрівання (близько одного місяця) цей овоч ідеально підходить для ранньої весняної посадки. Вибирайте ранні сорти, що дозрівають за 16-18 днів. Редиска витримує весняні холоди та дає багаторазовий урожай при посіві з інтервалом 5-7 днів.

Салат.

Сходи цієї рослини можуть з'явитися за температури до +3 градусів за Цельсієм, а оптимальні умови для проростання - +7 градусів. Перший урожай салату можна зібрати вже за 25-30 днів.

Рукола.

Ще одна холодостійка культура, яка добре росте у весняних умовах. Вона дає ніжну зелень, і її можна зібрати протягом місяця.

Пекінська капуста.

городні роботи
городні роботи

Розсаду цього овоча можна садити ранньою весною і збирати вже до кінця травня. Альтернативно, ви можете зібрати зелене листя для салатів, а потім замінити їх розсадою помідорів.

Горох.

Його ранні сорти можна збирати за 50-60 днів. Посадіть горох на краю грядки та забезпечте опору ґратами. Він може служити вітрозахисною смугою та сонцезахисним козирком для розсади томатів.

Шпинат — ще одна культура, що швидко росте, готова до збирання врожаю приблизно через 30 днів після проростання. Він добре почувається в холодну погоду і може переносити легкі морози.

Так, всі ці овочі можна вирощувати разом, стратегічно поєднавши їх. Щоб отримати раннє проростання та активне зростання, розгляньте можливість накриття грядки плівкою.

Крім того, ці культури можна вирощувати у теплиці, що дозволяє здійснювати посадку раніше.

Нагадаємо, неземний урожай вам забезпечений: що потрібно посадити поряд із полуницею – ви будете в захваті

Раніше «Українці» писали, город здивує своїм урожаєм, а бур'яни зникнуть: все дуже просто, дешево та ефективно

Як повідомляли «Українці», виростуть солодкими та соковитими: що потрібно обов'язково зробити при посадці перцю та помідорів – ви здивуєтеся врожаю