Досвідчені садівники знайшли хитрий трюк, що дозволяє покращити ріст і захистити полуницю: посадити поряд із нею цибулю. Це, здавалося б, нетрадиційне поєднання дає низку переваг, які сприяють великому врожаю.

Однією з ключових переваг посадки цибулі поруч із полуницею є її природна здатність відлякувати шкідників.

Як кажуть городники, цибуля виділяє сполуки, які відлякують комах та гризунів, що робить околиці менш привабливими для потенційних загроз урожаю полуниці.

Крім того, цибуля сприяє збагаченню ґрунту, що життєво важливо для здоров'я та сили рослин полуниці. Багата поживними речовинами цибуля забезпечує необхідні елементи, які підтримують стійке зростання сусідньої полуниці.

Цибуля: скрін з відео
Цибуля: скрін з відео

Також цибуля збагачує ґрунт азотом, важливою поживною речовиною, що сприяє збільшенню врожаю.

Стратегічно саджаючи цибулю поруч із полуницею, садівники можуть оптимізувати умови зростання та одночасно захистити свої посіви. Такий симбіотичний зв'язок між цибулею і полуницею наголошує на ефективності цього способу посадки, який високо цінується досвідченими садівниками.

Хоча повне знищення шкідників не гарантовано, включення цибулі до схеми посадки може значно зменшити їхню присутність.

Нагадаємо, найкращі дні для посадки врожаю: ваша зелень буде пишною та ароматною

Раніше «Українці» писали, виростуть солодкими та соковитими: що потрібно обов'язково зробити при посадці перцю та помідорів – ви здивуєтеся врожаю

Як повідомляли «Українці», ви зіпсуєте свій город: що ні в якому разі не можна додавати в ґрунт при посадці врожаю