Повільна зарядка може засмучувати та вказувати на основні проблеми з вашим мобільним пристроєм. У зв'язку з цим експерти назвали кілька поширених причин, з яких смартфон може заряджатися повільно, та способи їх усунення:

Перевірте, чи не надувся акумулятор і чи не нагрівається телефон під час заряджання. Це може бути ознака несправної батареї. У цьому випадку розгляньте можливість заміни.

Огляньте кабель зарядного пристрою та блок живлення щодо пошкоджень. Спробуйте використати інший зарядний пристрій і перегляньте, чи прискорить процес заряджання.

Якщо порт заряджання ослаблений або пошкоджений, це може вплинути на швидкість заряджання. Можливо вам доведеться відвідати сервісний центр для ремонту.

Смартфон. Фото: скріншот відео.
Смартфон. Фото: скріншот відео.

Запуск надто великої кількості фонових програм може збільшити навантаження на ваш смартфон, уповільнюючи процес. Закрийте непотрібні програми, щоб підвищити швидкість заряджання.

Якщо пристрій дуже старий, можливо, він не підтримує технологію швидкого заряджання або має зношений акумулятор. Розгляньте можливість оновлення до новішої моделі, якщо ви використовуєте один і той же пристрій протягом тривалого часу.

Нагадаємо, як відмовитися від солодкого: чому ми не можемо від нього втриматись і як із цим впоратися

Раніше «Українці» писали, чому в жодному разі не можна мити автомобіль під палючим сонцем: чим це загрожує і що потрібно знати

Як повідомляли «Українці», як заточити ножі без точилки за кілька секунд: сучасна хитрість, яка здивує