Миття автомобіля в спекотні сонячні дні може здатися ідеальним варіантом, але важливо уникати потрапляння прямих сонячних променів з кількох важливих причин.

Краплі води як лінзи:

Коли вони потрапляють на поверхню вашого автомобіля під прямим сонячним промінням, вони можуть діяти як крихітне збільшувальне скло. Це може посилити потрапляння сонячних променів на фарбу, що призведе до появи плям та потенційного пошкодження лакофарбового покриття.

Різниця температур:

Використання холодної води на автомобілі, нагрітому сонцем, створює значну різницю температур. Ця раптова зміна може призвести до швидкого розширення та стиснення фарби, що може призвести до появи тріщин та інших довгострокових пошкоджень фарби.

Швидка сушка автохімії:

Хімічні засоби для чищення та мило для автомобілів можуть висихати надто швидко при нанесенні на гарячу поверхню, що призводить до утворення смуг та залишків, які важко видалити. Це може залишити непривабливі сліди, а також пошкодити фарбу.

Найкращі практики миття автомобілів у спеку:

Завжди намагайтеся мити машину в затіненому місці. Це допомагає запобігти негативному впливу прямих сонячних променів на поверхню автомобіля в процесі чищення.

Якщо тінь недоступна, мийте машину рано-вранці або пізно ввечері, коли сонячні промені не такі інтенсивні, що знижує ризик швидкого висихання та проблем, пов'язаних з температурою.

Якщо автомобіль був на сонці, дайте йому охолонути перед миттям. Це допоможе мінімізувати пошкодження фарби, пов'язане з температурою.

Також часто обполіскуйте машину під час миття, щоб поверхня залишалася прохолодною і не допускала висихання мила та засобів для чищення.

Після миття відразу протріть машину м'яким чистим рушником, щоб на ній не залишалося водяних плям і смуг.

Нагадаємо, про таке мріяли навіть злодії у законі: в Україні знайшли рідкісний BMW із 90-х років

Раніше «Українці» писали, автомобілістів попередили: що буде, якщо їздити влітку на зимовій гумі та чим ви ризикуєте

Як повідомляли «Українці», чому обов'язково потрібно перевіряти тиск у колесах авто: ви заощадите не лише на паливі