Чай – це не тільки улюблений напій, але й універсальний та екологічно чистий засіб для покращення якості ґрунту. Так, городники зі стажем розповіли, як ви можете ефективно використати чай, щоб принести користь рослинам.

Одним з найпоширеніших методів є додавання чайного листя в компостну купу. Вони вносять поживні речовини, збагачуючи його хімічний склад та підвищуючи його родючість. У міру розкладання компост вивільняє ці поживні речовини у ґрунт, сприяючи здоровому зростанню рослин.

Альтернативно ви можете просто закопати чайне листя прямо в ґрунт. Воно містить корисні сполуки, які покращують структуру ґрунту та забезпечують необхідні поживні речовини. Додаючи чайне листя у верхній шар ґрунту, особливо навколо коренів дерев або рослин, ви можете поступово збагачувати землю азотом та іншими поживними речовинами в міру розкладання листя.

Дача та город
Дача та город

Також чайне листя може служити природним добривом на різних стадіях росту рослин. Їхнє повільне розкладання забезпечує стабільне надходження поживних речовин у ґрунт, приносячи довгострокову користь.

При використанні заварки як добрива важливо використовувати простий чай без добавок, таких як цукор або молоко. Вони можуть порушити баланс поживних речовин у ґрунті та залучити шкідників. Крім того, пам'ятайте про тип чаю, який ви вживаєте, оскільки трав'яні чаї та чаї з доданими ароматизаторами можуть не давати такої ж користі, як традиційний чорний або зелений чай.

Нагадаємо, редиска виросте гіркою та м'якою: чим її не можна підгодовувати, щоб не знищити весь урожай

Раніше «Українці» писали, ви вже могли все зіпсувати: коли садити помідори у відкритий ґрунт для соковитих та м'ясистих плодів

Як повідомляли «Українці», чи потрібно поливати картоплю на городі: багато хто про це навіть і не здогадувався