Використання невідповідних добрив, як запевняють досвідчені агрономи, може завдати шкоди зростанню та якості редиски. Так, вони назвали два поширені типи добрив, які можуть негативно вплинути на зростання.

Добрива із високим вмістом азоту.

Редиска чутлива до надлишку азоту, що може призвести до дисбалансу його зростання та розвитку. Занадто багато азоту може викликати появу пишного листя за рахунок розвитку коренів, що призведе до того, що редиска стане меншою і менш ароматною. Крім того, надлишок азоту може призвести до того, що він стане занадто листоподібним і втратить характерну крихтість та соковитість.

Свіжий гній.

Хоча він може бути корисним для родючості ґрунту, внесення свіжого гною в ґрунт для редиски може мати несприятливі наслідки, особливо якщо це робити навесні. Свіжий гній може містити високий рівень аміаку та хвороботворних мікроорганізмів, які можуть обпалити ніжне коріння рослин і занести в ґрунт шкідливі бактерії.

Урожай редиски
Урожай редиски

Це може призвести до поганого розвитку коренів, м'якості та в'язкості редиски та підвищеного ризику захворювань.

Щоб уникнути цих проблем та забезпечити здоровий урожай популярного овоча, важливо використовувати добрива зі збалансованим співвідношенням поживних речовин та уникати внесення свіжого гною навесні.

Натомість вибирайте добре витриманий компост або органічні добрива, спеціально розроблені для коренеплодів. Використовуючи відповідні добрива та правильні методи обробки ґрунту, ви можете забезпечити стійке зростання та ароматну редис у своєму саду.

Нагадаємо, ви вже могли все зіпсувати: коли садити помідори у відкритий ґрунт для соковитих та м'ясистих плодів

Раніше «Українці» писали, чи треба поливати картоплю на городі: багато хто про це навіть і не здогадувався

Як повідомляли «Українці», багатий урожай солодкого буряка вам забезпечений: де його посадити на городі у травні для небувалого збору