Правильний полив, як кажуть агрономи, має вирішальне значення для успішного зростання картоплі.

Так, вони дали кілька порад, які допоможуть вам доглядати посів:

Легкий піщаний ґрунт має тенденцію висихати швидше, тому може знадобитися частіший полив у порівнянні з більш важкими. Слідкуйте за рівнем вологості ґрунту та відповідним чином коригуйте графік поливу.

Почніть поливати, як тільки ґрунт почне висихати. Картоплі потрібна постійна вологість, особливо в періоди активного зростання.

Поливайте її приблизно кожні 10 днів, але коригуйте залежно від погодних умов та рівня вологості ґрунту. У періоди посухи або високих температур може знадобитися частіший полив.

Під час поливу намагайтеся забезпечити близько трьох літрів води на кущ. Це гарантує, що коріння отримає достатньо вологи, не викликаючи перезволоження або кореневої гнилі.

Урожай картоплі
Урожай картоплі

Також зверніть увагу на стан листя картоплі. Якщо вони починають в'янути чи засихати, це може бути ознакою того, що рослині потрібна вода. Однак, як тільки до кінця вегетаційного періоду листя починає природно висихати, це сигнал про те, що врожай наближається до зрілості, і полив слід скоротити або припинити.

Уникайте поливу картоплі в спекотний день, оскільки більша частина води може випаруватися, перш ніж досягне коріння. Натомість поливайте рано вранці або ближче до вечора, щоб звести до мінімуму втрати.

Нагадаємо, багатий урожай солодкого буряка вам забезпечений: де його посадити на городі у травні для небувалого збору

Раніше «Українці» писали, ви знищите весь урожай: як не можна поливати помідори у спеку

Як повідомляли «Українці», урожай солодкої та великої редиски зросте в рекордні терміни: вас благатимуть розкрити секрет успіху