Для успішної посадки розсади помідорів у відкритий ґрунт важливо враховувати погодні умови та температуру ґрунту. У зв'язку з цим досвідчені городники назвали деякі ключові чинники, які слід пам'ятати.

Насамперед переконайтеся, що немає ризику заморозків, оскільки томати чутливі до низьких температур.

Зачекайте, доки температура вдень не досягне +15°C, щоб забезпечити оптимальні умови для вирощування томатів.

Також грунт повинен бути прогрітий мінімум до +10°С на глибину 10 см. Це гарантує, що він сприяє розвитку коренів та загальному зростанню рослин.

Терміни висадки розсади томатів у відкритий ґрунт можуть різнитися залежно від того, чи ви вирощуєте їх у теплиці або на відкритому повітрі.

Урожай помідорів
Урожай помідорів

Висаджувати розсаду томатів у теплиці можна наприкінці березня чи на початку квітня. Однак важливо також перевірити температуру ґрунту, щоб переконатися, що вона підходить для посадки.

Висаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт рекомендується наприкінці травня – на початку червня. Знову ж таки, час залежить від того, наскільки теплий ґрунт, тому перед посадкою важливо стежити за температурою.

Зважаючи на ці фактори і відповідним чином розраховуючи час посадки, ви можете забезпечити успішне приживлення та зростання ваших рослин.

Нагадаємо, багатий урожай солодкого буряка вам забезпечений: де його посадити на городі у травні для небувалого збору

Раніше «Українці» писали, урожай солодкої та великої редиски зросте у рекордні терміни: вас благатимуть розкрити секрет успіху

Як повідомляли «Українці», ваш город викликає захоплення: як правильно готувати добрива з бур'янів для казкового врожаю