Весняне підживлення має вирішальне значення для забезпечення рясного врожаю винограду наприкінці сезону. Так, досвідчені садівники дали посібник із правильного добрива.

Весняне підживлення: до набухання нирок внесіть азотовмісні добрива, що сприяють активному зростанню зеленої маси. Поширений метод - 20 г селітри або 10 г сечовини розвести в 10 л води та рівномірно розподілити по кущах винограду.

Ще одна популярна суміш включає 2 столові ложки суперфосфату, 1 чайну ложку сульфату калію та 1 столову ложку аміачної селітри. Змішайте ці компоненти і внесіть їх у ґрунт навколо виноградних кущів з наступним поливом.

Для позакореневого підживлення приготуйте розчин, що складається з 1 г залізного купоросу, 15 г борної кислоти, 20 г лимонної кислоти та 40 г карбоніду. Добре перемішайте і розпорошіть розчин на виноградне листя.

Виноград
Виноград

Також зола служить чудовим добривом, яке не тільки сприяє зростанню, а й захищає від грибкових захворювань. Змішайте 1 кг золи з трьома відрами води і дайте настоятися три доби. Потім додайте ще 10 літрів води та полийте розчином кущі винограду під корінь.

Так, так ви можете бути впевнені, що ваші виноградні лози отримають необхідні поживні речовини для здорового росту та рясного врожаю.

Нагадаємо, часник виросте здоровим і великим, як яблука: обов'язково посипте грядки цим порошком у квітні.

Раніше «Українці» писали, як позбутися бур'янів на городі та будь-якій ділянці: хитрість із простим папером, який здивує

Як повідомляли «Українці», соковитої вишні вистачить і на настоянку та на варення: як виростить багатий урожай ягід цього року