Часник, відомий своєю стійкістю та ранньою появою навесні, отримує велику користь від правильного харчування, що забезпечує стійке зростання.

Щоб забезпечити оптимальну підтримку вашого врожаю часнику, розгляньте можливість використання багатої поживними речовинами суміші, що складається з трьох ключових компонентів. Їх слід внести у ґрунт у квітні, як тільки зійде сніг.

Кормова суміш включає наступне:

Гірчична макуха.

Цей компонент при розкладанні збагачує ґрунт необхідними елементами, життєво важливими для здорового росту часнику. Використовуйте для цього літрову упаковку гірчиці.

Зола.

Часник харчується поживними речовинами, що містяться в золі, які сприяють розвитку сильних коренів, листя та цибулин. Внесіть у ґрунт приблизно півкілограма золи.

Часник
Часник

Бурштинова кислота.

Подрібніть десять таблеток по 0,5 г кожна в дрібний порошок. Змішайте із сумішшю золи та гірчиці. Після цього забезпечте рівномірний розподіл суміші по часниковій грядці.

Крім цього, після внесення добрив бажано трохи зорати ґрунт або засипати його шаром перегною або чорнозему. Це сприяє ефективному засвоєнню поживних речовин рослинами часнику.

Нагадаємо, соковитої вишні вистачить і на настоянку, і на варення: як виростить багатий урожай ягід цього року

Раніше «Українці» писали, популярні помилки при вирощуванні картоплі: як не позбавити себе врожаю

Як повідомляли «Українці», коли хочеться багато та швидко: секрети раннього врожаю м'ясистих кабачків