Вишня часто радує нас своїм пишним цвітінням, але розчаровує, коли доходить до плодоношення. У зв'язку з цим досвідчені садівники пояснили, чому це відбувається, та розповіли, як це вирішити.

Основною причиною часто є відсутність відповідного запилювача. Багато сортів вишні для виробництва плодів покладаються на запилення, яке дуже важливе.

Уявіть сорти вишні, що запиляються, в ідеалі два, час цвітіння яких синхронізується з вашим існуючим деревом. Це забезпечує рясне перехресне запилення.

Також запилюючі дерева не обов'язково садити поряд; можлива відстань до 30 метрів.

Вишня
Вишня

Під час сезону цвітіння просто принесіть у свій сад гілки сумісного сорту-запилювача, оскільки це сприяє перехресному запиленню та підвищує врожайність.

Якщо ваше вишневе дерево не дає плодів через погане запилення, можна використовувати щеплення. Вставте гілки сумісних сортів на дерево. Переконайтеся, що вони цвітуть одночасно для ефективного перехресного запилення.

Так, так ви зможете вирішити проблеми з запиленням і підвищити потенціал плодоношення ваших вишневих дерев, гарантуючи рясніший урожай.

Нагадаємо, популярні помилки при вирощуванні картоплі: як не позбавити себе врожаю

Раніше «Українці» писали, помідори виростуть розміром з голову: соковиті томати будуть по півкіло кожен

Як повідомляли «Українці», солодкої та великої малини зросте в рази більше: агрономи розкрили таємницю рекордного врожаю