Як кажуть досвідчені городники, ручне запилення може бути необхідним під час фази цвітіння кабачків, щоб забезпечити успішний розвиток плодів.

Цей процес включає перенесення пилку з чоловічих квіток на маточки жіночих. Хоча одна чоловіча квітка може запиляти кілька жіночих, використання природних опилювачів, таких як бджоли та джмелі, також має вирішальне значення для ефективного процесу.

Щоб ще більше полегшити запилення, ви можете приготувати медово-водний розчин, розчинивши одну чайну ложку меду в склянці води та обприскуючи їм квітучі рослини вранці. Це може залучити запилювачів.

Також при вирощуванні кабачків важливо ретельно вибрати місце для посадки та забезпечити достатню кількість сонячного світла та води.

Урожай кабачків
Урожай кабачків

Однак полив повинен бути спрямований саме на прикореневу зону, щоб уникнути перезволоження та гниття. Тепла вода найкраща для підтримки оптимальних умов ґрунту.

Коли плоди починають формуватися, збільшення частоти поливу стає важливим для підтримки правильного дозрівання. Для зростання та врожайності на цьому критичному етапі розвитку плодів може знадобитися подвоєння частоти поливу.

Так, при правильному догляді та увазі до цих факторів ви зможете насолодитися успішним урожаєм кабачків.

Нагадаємо, як зберегти здоровий урожай овочів та фруктів: допоможе часникове лушпиння

Раніше «Українці» писали, редиска буде великою та солодкою, як яблука: як її потрібно вирощувати на городі

Як повідомляли «Українці», чим підгодувати полуницю для царського врожаю: ось чому наші бабусі збирали ягодками відрами