Редиска – універсальна культура, яку можна висаджувати у відкритий ґрунт з початку квітня до кінця вересня, залежно від вибраного сорту та сезонних уподобань.

Підготовка ґрунту:

Грядку ретельно розпушують на глибину 20 см, щоб забезпечити правильний розвиток коріння.

Внесіть піввідра перегною на 1 м2 ґрунту, щоб збагатити його органікою.

Якщо ґрунт кислий, внесіть доломітове борошно з розрахунку 0,5 л на 1 м2. Для глинисто-піщаного ґрунту додайте одне відро на квадратний метр, щоб покращити структуру ґрунту.

Посів:

Для посіву редису виберіть захищене від сильних вітрів місце.

Створіть на грядці борозенки завглибшки 2-3 см на відстані 10-15 см один від одного.

Насіння висівають рівномірно по борозенках, розташовуючи їх приблизно на відстані 5 см один від одного.

Урожай редиски
Урожай редиски

Після цього злегка присипте насіння ґрунтом, а потім мульчуйте грядку соломою або іншим рослинним матеріалом, щоб зберегти вологу в ґрунті.

Добриво:

Редису корисно періодично вносити добрива підтримки здорового зростання.

Приготуйте дріжджовий розчин, розвівши 10 г свіжих або 5 г сухих дріжджів у 10 л теплої води та додавши 3 столові ложки цукру.

Давши настоятися протягом двох-трьох годин, полийте редиску під корінь дріжджовим розчином, щоб забезпечити його необхідними поживними речовинами.

Важливі нагадування:

Підтримуйте помірний рівень вологості ґрунту, оскільки редиска живиться водою. Недостатня вологість може призвести до того, що коренеплоди стануть гіркими та хирлявими.

Уникайте надмірного використання гною, оскільки він може створити порожнечі в коренеплодах. Також будьте обережні під час використання перегною, щоб запобігти потенційним проблемам.

Нагадаємо, як правильно вирощувати тюльпани: головні помилки та їх вирішення

Раніше «Українці» писали, як позбутися попелиці на городі та в саду: урожай та рослини будуть здоровими, а шкідники зникнуть

Як повідомляли «Українці», секрети багатого врожаю помідорів: томати точно виростуть великими, соковитими та м'ясистими