Дивно, але часникова шкірка, яку часто викидають як сміття, насправді може бути дуже корисною. Садівники зі стажем назвали кілька дивовижних способів корисного використання часникового лушпиння.

Справа в тому, що вона містить натуральні сполуки, які допомагають довше зберігати фрукти та овочі свіжими. Просто посипте жменею часникового лушпиння фрукти та овочі, що зберігаються у вашому холодильнику або погребі. Це може сповільнити процес гниття та продовжити термін зберігання продуктів.

Часникову та цибульну шкірку також можна використовувати для створення натурального спрею, який відлякує шкідників від рослин. Зберіть лушпиння, помістіть у каструлю, залийте водою і доведіть до кипіння на слабкому вогні.

Часник
Часник

Після остигання перелийте розчин у пульверизатор і обприскуйте рослини. Це рішення може допомогти відлякати таких шкідників, як попелиця та павутинний кліщ. Для досягнення найкращих результатів обприскуйте рослини двічі на тиждень.

Так, використовуючи цей метод, ви можете не тільки скоротити кількість відходів, але й використовувати корисні властивості лушпиння часнику, щоб зберегти свіжість продуктів та захистити рослини від шкідників.

Нагадаємо, як позбутися пня на ділянці: лише півгодини і він зникне назавжди

Раніше «Українці» писали, так роблять у Японії: унікальний спосіб вирощування огірків для царського врожаю

Як повідомляли «Українці», про це вам ніхто не розповість: чим годувати курей, щоб вони мчали як "кулемет"