Приготування ідеальних макаронів – це справді мистецтво, яке потребує уваги до деталей. Тому в мережі назвали кілька важливих порад та правил, які допоможуть вашій страві вийти ідеальною.

Правильна пропорція: на кожні 100 г макаронів використовуйте 1 літр води і 10 г солі. Кількість солі регулюйте на свій смак, але завжди додавайте її у воду перед варінням.

Також вибирайте макарони з твердих сортів пшениці, щоб отримати найкращий смак та зовнішній вигляд. Ця інформація зазвичай вказується на упаковці.

Обов'язково готуйте у глибоких каструлях. На 500 грам макаронів цілком підійде чотирилітрова каструля. Наявність достатнього простору знижує ймовірність злипання.

Ще встановіть максимальне нагрівання, щоб вода швидше закипіла. Додавання солі у воду та накриття її кришкою може допомогти прискорити процес.

Макарони
Макарони

Крім цього, не ламайте спагетті перед приготуванням. Вони швидко стануть м'якими і помістяться в каструлю вже за хвилину-дві після приготування.

Додавайте макарони лише в киплячу воду. Якщо додати їх до того, як вода закипить, вони можуть злипнутись.

Потрібно розуміти, що для різних видів макаронів може знадобитися певний час приготування. Виконуйте інструкції на упаковці. Готуйте до повної готовності, якщо подаєте як гарнір, або до стану «аль денте», якщо подаєте з соусом.

Ніколи не обполіскуйте приготовлені макарони холодною водою. Замість цього помістити їх у друшляк і дайте стекти зайвій воді. Після цього поверніть макарони в каструлю, додайте трохи вершкового масла і перемішайте, щоб вони рівномірно покрилися.

Нагадаємо, як швидко відмити гори посуду після Великодня чи будь-якого застілля: хитрощі, які здивують

Раніше «Українці» писали, перед Великоднем змінилися ціни на основні продукти: як здивували українців

Як повідомляли «Українці», захистіть свою шкіру від сонця: секрети, які вбережуть від пігментації та опіків