Великдень – це не тільки бенкетування, а й неминуче прибирання. Для багатьох найстрашніша робота - це розібратися з горою залишеного посуду. Не бійтеся: у мережі зібрали кілька геніальних лайфхаків, які допоможуть прискорити це найчастіше трудомістке завдання.

Харчова сода змінює правила гри у видаленні стійкого жиру з посуду. Її ніжна абразивність ефективно видаляє бруд, не залишаючи непривабливих подряпин. Просто посипте брудний посуд харчовою содою і дозвольте їй творити чудеса.

Якщо у вас велике завантаження, помістіть посуд у раковину, щедро посипавши харчовою содою, щоб вона швидко розчинила бруд. Не забудьте надягти гумові рукавички для додаткового захисту. Щоб впоратися з каструлями та сковорідками, наповніть їх водою, додайте харчову соду і доведіть до кипіння, щоб легко розчинити жир.

Суміш соди, солі та оцту:

Миття посуду
Миття посуду

Просто змішайте ці інгредієнти, потім нанесіть суміш на брудні поверхні. Будьте обережні при використанні цього методу на делікатному посуді, щоб запобігти випадковому пошкодженню. Залишіть суміш на деякий час, перш ніж витерти її губкою та ретельно промити під проточною водою.

Суміш кока-коли та алкоголю:

Дивно, але газовані напої, такі як Coca-Cola, мають здатність видаляти іржу та жир. Налийте колу і дайте їй подіяти. Однак уникайте використання цього методу для очищення білого посуду, щоб уникнути потенційної шкоди. Для видалення будь-яких залишків використовуйте ватяні диски або ганчірки, просочені спиртом, щоб ретельно витерти бруд і повернути посуду його первозданний стан.

Нагадаємо, як зварити білий і розсипчастий рис: одна ложка секретного інгредієнта та повітряні ласощі готові

Раніше «Українці» писали, м'ясну вечерю за 15 гривень: українцям показали революційний лайфхак – задоволені не всі

Як повідомляли «Українці», цей дешевий і доступний продукт збереже молодість та здоров'я – супереда довгожителів