Захист шкіри від шкідливого впливу сонця має вирішальне значення, навіть у місті. У зв'язку з цим дерматологи поділилися важливими рекомендаціями щодо перебування на сонці.

Хоча сеанси легкого пілінгу навесні все ще можливі, після цього важливо особливо дбати про свою шкіру. Уникайте прямого сонячного проміння протягом дня після пілінгу, а при необхідності виходу на вулицю використовуйте засіб з SPF-фільтром не нижче 30. Інтенсивні процедури відлущування бажано відкласти до осені.

Для повсякденних виходів у місто вибирайте засоби для макіяжу або догляду за шкірою із вбудованим захистом від сонця. Навіть SPF 15 може бути достатньо, щоб захистити вас від весняного сонця, за умови, що ви останнім часом не піддавалися агресивним процедурам. При виборі рівня SPF враховуйте свій тип шкіри, вибираючи вищий рівень захисту для світлої шкіри.

Літо в Україні
Літо в Україні

Після дня, проведеного на свіжому повітрі, шкіра прагне зняття стресу та сухості, що виникають після впливу елементів довкілля. Увімкніть поживні продукти у свій вечірній догляд за шкірою, наносячи їх після очищення та тонізування. За ніч ваша шкіра оновиться і стане менш сприйнятливою до ультрафіолетового випромінювання.

Також уникайте ретинолу. Хоча ретинол корисний для підтримки здорової шкіри, його краще уникати у теплі місяці. Він підвищує чутливість шкіри до сонця, підвищуючи ризик сильної пігментації та опіків. Збережіть продукти на основі ретинолу для прохолодної пори року, щоб запобігти побічним реакціям на сонячне світло.

Нагадаємо, де треба садити троянди, щоб вони пишно і довго цвіли: секрети досвідчених садівників

Раніше «Українці» писали, чому не можна розморожувати м'ясо в мікрохвильовій печі: ні в якому разі не робіть цього

Як повідомляли «Українці», як позбутися жучків у крупі: народна хитрість, яка здивує результатом