Соняшникова олія є кращим вибором як кормова добавка для курей через його численні переваги та економічну ефективність.

Багатий незамінними ненасиченими жирними кислотами, особливо лінолевою кислотою, цей продукт відіграє життєво важливу роль у зростанні та розвитку курей-несучок. Лінолева кислота безпосередньо впливає на виробництво яєць, масу та якість жовтка.

Включення соняшникової олії до кормів для курей підвищує якість яєць, сприяючи відкладенню кальцію в яєчній шкаралупі, знижуючи ризик її поломки чи м'якості. Крім того, він покращує гліколіпідний обмін та імунітет курей-несучок, в результаті чого птахи стають більш здоровими і збільшують несучість.

У бройлерів додавання олії прискорює набір ваги, що призводить до швидших темпів зростання, що особливо корисно на заключній стадії відгодівлі. Також було виявлено, що олія знижує рівень холестерину в яйцях, що робить їх більш здоровим дієтичним варіантом.

Будучи легкодоступним та відносно недорогим порівняно з іншими оліями, соняшникова є практичним вибором для птахівників, які прагнуть оптимізувати склад корму без значних витрат.

кури, птахи
кури, птахи

Рекомендовані норми включення зазвичай варіюються від 1-3% для курей і до 5% для бройлерів на фінальній стадії відгодівлі.

Вкрай важливо дотримуватися рекомендованих норм включення, щоб уникнути потенційних недоліків та небажаних наслідків. Ретельне змішування соняшникової олії з кормами та недопущення тривалого зберігання суміші допомагає зберегти її ефективність.

Масляні добавки зазвичай призначають птахам у віці 8 тижнів та старше для ефективної підтримки росту та розвитку.

Загалом для досягнення оптимальних результатів включення соняшникової олії до раціону курчат може становити близько 80 г/кг.

Нагадаємо, де на городі потрібно садити кавун, щоб він виріст величезним і солодким: ви точно здивуєтеся результату

Раніше «Українці» писали, на дачі та городі не буде жодного бур'яну: секрети досвідчених агрономів

Як повідомляли «Українці», секрет швидкого зростання кабачків: ваш урожай буде набагато сильнішим, ніж у сусідів