Щоб забезпечити хороший урожай кавунів, важливо правильно вибрати місце у саду, як радять досвідчені садівники.

По-перше, вони добре ростуть у сонячних умовах, оскільки достатня кількість сонячного світла необхідна для розвитку цукрів у плодах. Тому для посадки вибирайте сонячне місце в саду, уникаючи ділянок з тінню і протягами.

По-друге, кавуни воліють добре дреновані, пухкі або супіщані ґрунти. Підготувати грядку краще заздалегідь, внісши мінеральні, органічні або органомінеральні добрива. Якщо ґрунт важкий і глинистий, додавання піску (з розрахунку одне відро на квадратний метр) може допомогти покращити дренаж та текстуру.

Щоб прискорити прогрівання ґрунту, за два-три тижні до посадки накрийте плівкою грядку.

Кавун
Кавун

Перед посівом важливо відокремлювати насіння нормального розміру від деформованого або пошкодженого. Передпосівна обробка включає замочування насіння кавуна в теплій воді на дві-три години за бажанням з додаванням стимуляторів росту типу Циркону або Епіну. Додатково насіння можна знезаразити, замочивши їх у розчині фітоспорину або марганцівки.

Для оптимального проростання помістіть насіння у вологе середовище, наприклад, на зволожені ватяні диски, марлю або тканину.

Нагадаємо, рекордний урожай полуниці вас вразить: великі та солодкі ягоди збиратимете відрами

Раніше «Українці» писали, як позбутися кліщів, колорадського жука та попелиці на городі та в саду: допоможе лише одна рослина

Як повідомляли «Українці», виноград буде солодким і розміром з волоський горіх: чому досвідчені садівники використовують олію на ділянці