На стадії цвітіння кабачків часто необхідне ручне запилення, щоб забезпечити успішний розвиток плодів. Цей процес передбачає обережне зривання чоловічої квітки, видалення її пелюсток і перенесення пилку на маточку жіночої квітки, розташовану в центрі рослини.

Зазвичай одну чоловічу квітку можна використовувати для запилення 2-3 жіночих. Однак також важливо покладатися на природних запилювачів, таких як бджоли, джмелі та інші комахи, які допоможуть у процесі запилення.

Крім природних методів, ви можете підтримати процес, створивши медово-водний розчин. Просто розчиніть одну чайну ложку меду в склянці води і обприскуйте цим розчином квітучі рослини вранці.

Ще одним важливим аспектом вирощування кабачків є дбайливе розміщення кабачкової дині.

Урожай кабачків
Урожай кабачків

Рекомендується щороку садити їх на новому місці, щоб запобігти виникненню хвороб і оптимізувати врожайність.

Також при виборі місця для посадки дуже важливо забезпечити достатню кількість сонячного світла і доступ до води. Однак важливо зазначити, що полив має бути спрямований на кореневу зону і тільки теплою водою, щоб запобігти гниттю плодів.

Коли у кабачків починають розвиватися зав'язі, важливо збільшити частоту поливу, щоб забезпечити правильний розвиток плодів. Це може зажадати подвоєння інтенсивності поливу для підтримки здорового росту і врожайності.

Нагадаємо, рекордний урожай полуниці вас вразить: великі та солодкі ягоди збиратимете відрами

Раніше «Українці» писали, як позбутися кліщів, колорадського жука та попелиці на городі та в саду: допоможе лише одна рослина

Як повідомляли «Українці», рекордний урожай перцю вам точно забезпечений: виросте солодким, великим та м'ясистим