Відео українки, яке демонструє, як вона приготувала м'ясну вечерю всього за 15 гривень, набирає обертів у соцмережах.

Улюблена страва? Паста з курячої печінки. Хоча багато хто хвалив винахідливість жінки у приготуванні смачної їжі при обмеженому бюджеті, були й критичні зауваження, особливо щодо розміру порції.

На відео, яким поділився користувач Instagram bez_zaivyh_vytrat, задокументовано процес покупки, підкресливши, що всі продукти купуються індивідуально та на вагу. До складу основних інгредієнтів входили куряча печінка, цибуля, ріжки макаронів та огірок.

Курячою печінкою жінка придбала 92 грами, що становило 8,74 гривні. Цибулина вагою 84 грами коштувала 1,3 гривні, а ріжки макаронів загальною вагою 116 грамів коштували 2,31 гривні. Крім того, в обід було включено огірок, хоча він прямо не згадувався у розбивці витрат.

Макарони з печінкою та цибулею
Макарони з печінкою та цибулею

Процес приготування був простий: відварити макарони, нарізати цибулю та печінку, потім обсмажити печінку та додати цибулю.

Хоча жінка висловила задоволення результатом, назвавши його «смачною вечерею», не всі були задоволені таким підходом. Деякі користувачі Instagram висловили стурбованість тим, що розмір порції, особливо для дорослих, які ведуть активний спосіб життя, може бути недостатньо для забезпечення достатнього харчування.

Коментарі
Коментарі

Коментарі
Коментарі

Нагадаємо, крафін замість традиційної паски: унікальний рецепт на честь великого свята, від якого всі ахнуть

Раніше «Українці» писали, українці будуть здивовані: у Польщі хочуть серйозно змінити правила роботи магазинів

Як повідомляли «Українці», спробуйте полити цим картоплю чи макарони: рецепт смачного фаршу з підливою з томатного соку