Використання свіжого гною як добрива створює низку ризиків і проблем як рослин, так довкілля.

Свіжий гній піддається мінералізації, виділяючи тепло і потенційно досягаючи температури до 70°C. Це тепло може викликати опіки коренів рослин, якщо вони вступлять у прямий контакт з масою, що розкладається. Щоб знизити цей ризик, перед використанням необхідно закладати свіжий гній на глибину не менше 30 см або компостувати його.

Також він містить високий рівень аміачного азоту, що може призвести до надмірного зростання пагонів та листя у рослин, затримки цвітіння та плодоношення. Цей надлишок азоту може бути особливо шкідливим при підготовці ґрунту для тепличних культур, таких як помідори чи огірки, роблячи їх сприйнятливішими до таких хвороб, як фітофтороз і верхівкова гниль.

Свіжий гній містить різні бактерії, у тому числі шкідливі патогени, такі як сальмонела та кишкова паличка, а також яйця гельмінтів. Ці патогени можуть зберігатися у ґрунті, створюючи загрозу для здоров'я людей та тварин. Для усунення цих ризиків можуть бути потрібні методи дезінфекції, такі як нагрівання свинячого гною до 70°C.

Крім цього, перетворення сполук азоту у свіжому гною в нітрати може призвести до забруднення ґрунтових вод, оскільки нітрати дуже рухливі і можуть вилуговуватися в ґрунтові води. Ще присутність протимікробних агентів та антибіотиків у гною може ще більше забруднити ґрунт та ґрунтові води, створюючи ризик для здоров'я та сприяючи розвитку стійкості до антибіотиків.

Гній часто містить життєздатне насіння бур'янів, що може призвести до збільшення їх зростання в саду. Це насіння може залишатися життєздатним у ґрунті протягом багатьох років, що потребує постійних зусиль з прополювання. Компостування гною може допомогти знизити життєздатність насіння бур'янів та мінімізувати зростання бур'янів у саду.

Щоб уникнути цих ризиків, рекомендується компостувати гній перед використанням як добрива. Компостування не тільки знижує ризик пошкодження рослин та втрати поживних речовин, але також допомагає усунути хвороботворні мікроорганізми, насіння бур'янів та інші забруднювачі, внаслідок чого виходять безпечніші та ефективніші добрива для рослин та ґрунту.

Нагадаємо, урожай помідорів, огірків і капусти збиратимете вантажівками: головні секрети підживлення та обробки

Раніше «Українці» писали, урожай перцю та помідорів виросте як на підбір: просто додайте два простих та дешевих інгредієнтів

Як повідомляли «Українці», популярна традиція гробить ваше здоров'я: як невинне заняття "душить" організм