На думку досвідчених агрономів, використання простої та натуральної суміші фармацевтичного йоду та натурального меду справді може принести значну користь для розсади томатів та перцю.

Аптечний йод, розбавлений однією краплею на літр води, грає життєво важливу роль поліпшенні здоров'я рослин. Він регулює азотистий обмін, забезпечує захист від хвороб, підвищує імунітет, сприяючи зростанню та життєздатності розсади.

Додавання невеликої кількості меду, еквівалентного кінчику чайної ложки на літр води, ще більше посилює користь розчину. Мед виступає джерелом корисних речовин для рослин, покращуючи склад ґрунту та зміцнюючи розсаду.

Урожай помідор
Урожай помідор

Для приготування суміші удобрення ці два компоненти просто змішують в одному літрі води. Потім розчин обережно наносять на розсаду помідорів та перцю, бажано за допомогою шприца, щоб уникнути надмірного поливу. Важливо вносити це добриво один раз на два тижні, щоб забезпечити постійне харчування розсади.

Крім того, забезпечення розсади достатньою кількістю світла у весняні місяці має вирішальне значення для їхнього розвитку. Для цієї мети можна використовувати звичайні та світлодіодні лампи, забезпечуючи максимальну освітленість розсади.

Нагадаємо, полуниця виросте солодкою, ароматною та великою: обов'язково погодуйте її цими простими засобами

Раніше «Українці» писали, ви залишитеся без урожаю: що ні в якому разі не повинно рости поряд із виноградом

Як повідомляли «Українці», як виростити царський урожай баклажанів – головні секрети досвідчених агрономів