Досвідчені садівники запевняють, що важливо з обережністю саджати певні види рослин поряд з кущами троянд, оскільки вони можуть конкурувати за поживні речовини, воду та сонячне світло, що зрештою завдає шкоди троянд.

Хвойні дерева можуть підкислювати ґрунт, що не ідеально для троянд, а також створюють густу тінь, яка може сповільнити зростання квітів.

У берез велика коренева система, яка може конкурувати з трояндами за поживні речовини, що призводить до дефіциту поживних речовин у троянд.

Папороті та хости. Ці рослини добре ростуть в тінистих і вологих умовах, що не ідеально підходить для троянд, що віддають перевагу добре дренованому грунту і різноманітності сонячного світла. Посадка цих рослин поруч із трояндами може створити конкуренцію за ресурси та потенційно послабити їх.

Троянди, фото з вільних джерел
Троянди, фото з вільних джерел

Ізостегія, вербена, енотера: ці рослини мають агресивну кореневу систему, яка може конкурувати з трояндами за воду та поживні речовини. Посадка їх поруч із кущами троянд може призвести до дефіциту поживних речовин у трояндах та утруднити їх зростання.

Натомість розгляньте можливість супутньої посадки видів, які мають схожі вимоги до ґрунту та сонячного світла, щоб сприяти загальному здоров'ю саду.

Нагадаємо, казковий урожай хрумкої та солодкої редиски вам забезпечений: головні секрети для рекордного збору

Раніше «Українці» писали, урожай перцю буде солодким і рясним, як ніколи: просто додайте одне підживлення і у вас не вистачить відер

Як повідомляли «Українці», достатньо двох ложок: що потрібно покласти в лунку перед посадкою огірків, щоб вони виросли солодкими та хрусткими