Правильне підживлення болгарського перцю - запорука рясного врожаю. Так, агрономи рекомендують забезпечити оптимальне харчування рослин перцю.

При пересадці саджанців у ґрунт дуже важливо від початку забезпечити їх достатньою кількістю поживних речовин. Агрономи пропонують у кожну посадкову лунку додавати по 1 чайній ложці монофосфату калію.

Ця поживна речовина допомагає захистити перець та сприяє енергійному зростанню розсади. Ретельно перемішайте добриво з ґрунтом у посадковій ямі, щоб забезпечити рівномірний розподіл.

Хоча важливо забезпечити поживні речовини, не менш важливо не перевантажувати рослини надмірним добривом.

Розсада болгарського перцю
Розсада болгарського перцю

Будьте обережні з кількістю добрив, які ви використовуєте, і переконайтеся, що вони добре змішані із ґрунтом.

Після посадки саджанців та внесення добрив полийте їх теплою водою. Це допомагає запобігти опікам коренів і дозволяє рослинам ефективно засвоювати поживні речовини. Так, адекватний полив необхідний для загального здоров'я та зростання рослин перцю.

Також поживні речовини, що вносяться під час посадки, повинні забезпечувати достатнє харчування перцю протягом тривалого періоду. Обов'язково слідкуйте за зростанням та здоров'ям рослин протягом усього вегетаційного періоду.

Нагадаємо, робіть запаси поки не пізно: в Україні різко подорожчає ключова продукція

Раніше «Українці» писали, посадіть цю рослину поряд з картоплею і ви забудете про колорадських жуків: рясний та здоровий урожай вам забезпечений

Як повідомляли «Українці», похолодання, грози та навіть сніг: в Україні сильно зіпсується погода