Оскільки у квітні завершується опалювальний сезон в Україні, деяким громадянам доведеться подавати нові заяви на отримання житлових субсидій.

Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області повідомило, що неопалений сезон розпочався з 1 квітня і триватиме до 30 вересня 2024 року.

Хоча більшості українців субсидії будуть автоматично продовжені на неопалювальний сезон, якщо не відбудуться зміни у їхньому майновому становищі чи складі сім'ї, деякі особи мають звертатися за допомогою самостійно. Сюди входять ті люди, чиї платежі за житлово-комунальні послуги у опалювальний сезон не перевищили обов'язкового відсотка, внаслідок чого розмір субсидії становить 0,00 грн.

Заявки на отримання субсидій можна подати різними каналами, в тому числі на сайті ПФУ.

Субсидія
Субсидія

Якщо заяву подано протягом двох місяців з початку неопалювального сезону, субсидія буде призначена відповідним чином з урахуванням правомочності особи, починаючи з цього періоду.

Субсидія за неопалений сезон визначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу за третій та четвертий квартали попереднього календарного року разом із пенсійною виплатою, отриманою у березні поточного року.

Нагадаємо, пенсіонери схопилися за голови: ПФУ заявив, хто може забути про пенсію

Раніше «Українці» писали, в Україні запровадили новий вид субсидій: жити стане простіше – заява від ПФУ

Як повідомляли «Українці», революційні нововведення: українців попередили про зміну системи відплати комуналки