Багато рибалок чекають лову щуки вже цієї весни, знаменуючи закінчення зими і можливість відчути хвилюючу клювання цього сильного і хитрого хижака.

Фахівці розповіли, що потрібно знати про весняний лов щуки.

Час та місце:

Найактивніша фаза лову щуки навесні починається після періоду нересту, зазвичай у наших широтах приблизно наприкінці березня – на початку квітня.

Основними місцями весняного лову є басейни річок, невеликі озера та затоки, де, як відомо, щука збирається після нересту.

Наживки та снасті:

Силіконові приманки, такі як віброхвости, раки, твістери, ефективні для весняного лову щуки. Вибирайте приманки, що імітують природний видобуток, і повільно рухайте ними, щоб викликати клювання.

Для прибережного лову використовуйте спінінг довжиною близько 2,4 метра з тестом 5-25 грам.

Рибалка
Рибалка

Альтернативні методи:

Успішний і весняний лов щуки на живця. У міру прогріву води до кінця травня ефективними приманками стають воблери та блешні.

Вибір наживки:

Вибирайте приманки, такі як воблери та блешні з розміром пелюсток 3 або 4, сріблястого або кислотного кольору, щоб залучити щуку до її активної фази пізньої весни.

Техніки лову:

Провесною використовуйте повільні та стійкі методи вилучення наживки з мінімальними ривками або коливаннями, щоб спокусити обережну щуку. Поступово збільшуйте активність у міру того, як настає весна і щука стає агресивнішою.

Поекспериментуйте з різними швидкостями проводки та рухами приманки, щоб знайти те, що найкраще працює того чи іншого дня.

Обов'язково дотримуйтесь правил рибальства, включаючи мінімальні розміри щуки, та переконайтеся, що у вас є необхідне обладнання, таке як ваги та рулетка, відповідно до нових правил.

Нагадаємо, чи можна удобрювати редиску золою та чим це небезпечно для врожаю: що потрібно знати

Раніше «Українці» писали, не всі господарки про це знають: як насправді потрібно зберігати суп у холодильнику

Як повідомляли «Українці», не садіть це поруч із цибулею, якщо хочете, щоб вона виросла великою і солодкою: поради досвідчених городників