Багато садівників вважають за краще удобрювати редиску незгорілими деревними залишками, але чи завжди така практика доцільна? На думку експертів та досвідчених агрономів, такий підхід загалом вигідний, але є фактори, які слід враховувати.

Зола багата калієм, мікроелементом, який редис особливо любить. Внесення незгорілих залишків деревини в ґрунт перед посадкою може покращити його зростання та врожайність.

Крім того, на стадії зростання редиски підживлення настоєм із цього матеріалу (у співвідношенні 250 грамів на відро води) може сприяти здоровому розвитку. Важливо вводити цей настій під корінь, найкраще ввечері.

Урожай редиски
Урожай редиски

Однак важливо відзначити, що залишки деревини, що не згоріли, можуть підлужувати грунт. Тому внесення золи в і так кислий грунт непотрібно і потенційно шкідливо.

Крім того, якщо нещодавно вносилися інші добрива, такі як сечовина або аміачна селітра, рекомендується почекати щонайменше чотири тижні, перш ніж використовувати деревну золу як добрива. Цей запобіжний захід гарантує, що вміст азоту в грунті не буде нейтралізовано.

Нагадаємо, коли час садити кріп у відкритий ґрунт: не пропустіть ці важливі дати для багатого врожаю

Раніше «Українці» писали, на вашому городі не залишиться жодного бур'яну: цей простий та дешевий спосіб вразить ефективністю

Як повідомляли «Українці», убережіть себе від зла та нещастя: обов'язково посадіть ці квіти у селі чи на дачі