Цибуля – унікальна рослина, яку з успіхом можна садити як восени, так і навесні.

Досвідчені садівники кажуть, що настання квітня означає ідеальний час для посіву цієї рослини. Посадка в цей період має вирішальне значення для забезпечення рясного врожаю, оскільки затримка може призвести до отримання неоптимального врожаю.

Розуміння того, які рослини несумісні з цибулею, необхідно, щоб не поставити під загрозу врожайність будь-якої культури. Про небажані рослинні супутники цибулі розповіли досвідчені городники, люб'язно поділившись своїм досвідом.

Часник, наприклад, не ідеальний сусід для цибулі. При вирощуванні в безпосередній близькості тільки одна з цих двох рослин добре росте, але не одночасно.

Урожай цибулі
Урожай цибулі

Ця конкуренція виникає через активну боротьбу за поживні речовини та воду.

Крім того, бажано уникати посадки поряд з цибулею бобових, спаржі та шавлії. Вони можуть перешкоджати зростанню цибулі, що призводить до зниження врожайності.

Також у посібнику за місячним календарем для садівників було зазначено оптимальні терміни посадки на тиждень з 8 по 14 квітня, що дає додаткову допомогу у плануванні та управлінні графіками посадки.

Нагадаємо, на вашому городі не залишиться жодного бур'яну: цей простий і дешевий спосіб вразить ефективністю

Раніше «Українці» писали, убережіть себе від зла та нещастя: обов'язково посадіть ці квіти у селі чи на дачі

Як повідомляли «Українці», допоможе звичайна кропива: як правильно удобрювати редиску, щоб вона виросла хрусткою та солодкою