Створення практичних доріжок у вашому саду може бути економічним та доступним для кожного. Використання агротканини, яка забезпечує циркуляцію повітря та ефективно пригнічує зростання бур'янів, пропонує ефективне та візуально приємне рішення.

Насамперед почніть з покриття доріжки сільськогосподарською (агро) тканиною. Цей матеріал сприяє циркуляції повітря та ефективно запобігаючи росту бур'янів.

Прикріпіть її до доріжки можна у різний спосіб. Один простий підхід - використовувати каміння або цеглу по краях. Як альтернатива, для більш безпечного і візуально привабливого варіанта, розгляньте можливість використання зігнутих зварювальних стрижнів.

Агротканина на городі
Агротканина на городі

Зігніть зварювальні стрижні у формі шпильки та вставте їх через тканину в землю. Альтернативно для закріплення можна використовувати спеціальні садові кілочки та скоби.

За наявності агротканини будь-яка трава, яка намагається вирости, швидко зав'яне, зберігаючи шлях чистим і доглянутим. Тканина залишається гладкою, забезпечуючи зручну поверхню для ходьби навіть босоніж.

Крім цього, агротканина - це міцний матеріал, який витримує кілька сезонів використання, забезпечуючи тривалий догляд за доріжками з мінімальними зусиллями, необхідними для боротьби з бур'янами.

Нагадаємо, яблука виростуть солодкими та величезними: як і чим підгодувати фруктове дерево для великого врожаю

Раніше «Українці» писали, популярний міф про яйця був розвінчаний: революційне дослідження

Як повідомляли «Українці», обов'язково зробіть це: чим підгодувати картоплю перед посадкою, щоб вона виросла великою та здоровою