Вважається, що деякі рослини мають не тільки естетичну красу, але й особливі якості, пов'язані з успіхом і захистом. Ці квіти, які часто називають «магічними» властивостями, рекомендується садити в саду, щоб створити захисний бар'єр.

Чорнобривці:

Вони символізують синівське кохання, чистоту, рідний дім і доброту. У давнину молоді дівчата зазвичай плели з них вінки через їхню асоціацію з пристрасними почуттями. Вважається, що якщо вони ростуть поряд із будинком, то близькі завжди знайдуть дорогу додому. Крім того, вважається, що яскраві суцвіття чорнобривців захищають від злих духів.

Мальва:

Рослини мальви асоціюються з вірою, мудрістю, любов'ю та надією на краще майбутнє. Історично їх вважали магічними, а батьки вважали, що мальва служила талісманом від негативу та пристріту, оскільки вважалося, що вона мешкає в душах померлих.

Барвінок:

Також відомий як відьма фіалка, має багату історію, пов'язану із магією. Стародавні кельти вважали барвінок захисною рослиною. У таких регіонах, як Австрія та Німеччина, вінки з барвінку використовувалися для ворожіння та захисту будинків від ударів блискавок. Згідно з слов'янським фольклором, барвінок, посаджений біля будинку або використовуваний як оберег, здатний захистити від пристріту.

Нагадаємо, рекордний урожай помідорів вам точно забезпечений: просто посадіть поряд цю рослину

Раніше «Українці» писали, яблука виростуть солодкими та величезними: як і чим підгодувати фруктове дерево для великого врожаю

Як повідомляли «Українці», допоможе звичайна кропива: як правильно удобрювати редиску, щоб вона виросла хрусткою та солодкою