На перший погляд здається, що у вирощуванні редис немає нічого складного: посіяв, полив і збирай урожай. Однак, щоб отримати великі та смачні плоди, за рослиною потрібно доглядати, знають досвідчені городники.

І справді, підживлення допоможе не тільки прискорити зростання плодів редиски, правильні добрива можуть навіть збільшити їх розмір і масу. А ще таким чином можна покращити смакові якості – редиска не гіркуватиме і не матиме водянистої пухкої структури.

важливо!

  • Якщо внести занадто багато добрив, редиска виросте дрібною і гіркою.

Перший раз підживлення проводять при появі 1-2 аркушів через тиждень після появи сходів.

На ранньому етапі вносять азот. Але якщо час першого підживлення втрачено, то азотовмісні добавки вже не вносите - достатньо фосфорно-калійних.

Друге підживлення проводять, коли помітно округлиться плід. Варто відзначити, що листя до цього часу може не додатись, але вони можуть помітно підрости. І тут вносять калій і фосфор.

За словами експертів, активно стимулюють зростання редиски дріжджі. Для приготування потрібно налити в ємність 10 л теплої води, додати до неї 3 ложки цукру та 10 г свіжих дріжджів (якщо використовуєте сухі – візьміть у 2 рази менше).

До речі, крім підживлення потрібно захистити редис від хрестоцвітих блішок. Для цього грядку разом із листочками припудрюють деревною золою. Можна також залити золу водою у пропорції 1:10 та поливати після триденного настоювання. Якщо це зроблено на совість, то годувати редис вже не треба.

Нагадаємо, цвітна капуста здивує вас розкішним урожаєм: коли та як її потрібно садити

Раніше «Українці» писали, обов'язково зробіть це: чим підгодувати картоплю перед посадкою, щоб вона виросла великою та здоровою

Як повідомляли «Українці», посадіть це на одній грядці з часником, щоб він не хворів і виріс великим: секрети городників