Боротьба з крітами в саду може виявитися непростим завданням, але є кілька методів, за допомогою яких їх можна ефективно відлякати. Фахівці поділилися своїм досвідом та назвали кілька способів боротьби з ними.

Як відомо, кроти покладаються на свій слух та нюх, тому вони чутливі до сильних запахів. Посадка цибулі, часнику, чорнобривців, рябчиків або нарцисів допоможе відлякати їх з вашого саду або городу.

Вони також не люблять певні запахи, наприклад, запахи ефірних олій сосни, лаванди, касторової олії та жовчного скипидару. Змочіть тканину цією олією і помістіть у тунелі кротів. Заповніть його ґрунтом і ущільніть, щоб утримати запах усередині.

Їх також відлякує запах яєчної шкаралупи та тухлої риби. Розміщення цих предметів у тунелях може спонукати їх залишити це місце.

Створіть опудало, використовуючи консервну банку, прикріплену до залізного стрижня. Коли дме вітер, банка видає шум, який може злякати кротів. Однак цей метод може виявитися неефективним на щільному або глинистому ґрунті.

Встановіть дешеві будильники на різний час і помістіть їх у довгу трубку, закопану в землю. Зробіть отвори внизу трубки і зверху накрийте пластиковою пляшкою. Звук будильника налякає кротів і змусить їх покинути сад.

Крім цього, розгляньте можливість використання професійних пасток, призначених для лову та видалення кротів з вашого саду. Розмістіть ці пастки у тунелях відповідно до інструкцій виробника.

Нагадаємо, на вашому городі не залишиться жодного бур'яну: цей простий і дешевий спосіб вразить ефективністю

Раніше «Українці» писали, убережіть себе від зла та нещастя: обов'язково посадіть ці квіти у селі чи на дачі

Як повідомляли «Українці», до будинку постукає біда: 7 речей, які в жодному разі не можна зберігати у квартирі