Якщо вірити фахівцям з фэн-шуй, то в 99 відсотках випадків, коли люди стали погано висипатися, неважливо себе почувати, не розуміють чому у них болить голова, чому їх переслідують невдачі, винні домашні речі.

"Мертвий" декор

Відмовтеся від звички зберігати в квартирі штучні квіти, черепашок, опудала тварин. Все, що померло несе негативну енергію, яка точно не потрібна у вашому будинку.

Старий віник

Якщо ви переїжджаєте в новий будинок, не беріть з собою віник, який використали в старій квартирі. Народні прикмети свідчать, що старий віник або мітла відносить удачу, а якщо дивитися з чисто практичної точки зору, то це найпростіший спосіб перенести бруд і шкідників із старого житла в нове. Так що для нової квартири необхідно купити нову щітку для підмітання.

Сцени руйнування

Не можна зберігати у будинку картини і фото із зафіксованими корабельними аваріями і битвами, тому що вони несуть енергію руйнування, а тому можуть принести вашій сім'ї страждання.

Кактуси

Вони можуть бути дуже милими і їх легко вирощувати. Але будь-які колючі рослини міняють енергію у будинку і можуть привести до склок, сварок і навіть великих скандалів в сім'ї.

Порожні пляшки

Багато хазяйок зберігають у себе в коморах порожні скляні і пластмасові пляшки з-під напоїв. Робиться це з розрахунком, що коли-небудь їх можна буде для чого-небудь використати, наприклад, налити трав'яний настій або компот. А тим часом, порожні пляшки, згідно з прикметою, притягують у будинок бідність і невдачі.

Сухі квіти

Деякі люди люблять прикрашати своє житло букетами з усохлих кольорів, не розуміючи, що таким чином вони накликають на себе проблеми. Зів'ялі рослини мають мертву енергетику, яка негативно впливає на здоров'я і самопочуття мешканців будинку.

Якщо ви живете в оточенні висушених букетів, то не дивуйтеся, якщо у вас постійний поганий настрій, бракує сил, щоб жити і працювати

Порваний, зношений одяг

Езотерики стверджують, що старий одяг і взуття випромінюють енергетику бідності, розрухи. Тому люди, звиклі накопичувати у себе удома мотлох, частенько не можуть вилізти з фінансових проблем. До того ж, якщо у вас накопичиться надто багато старизни, то нові речі нікуди буде покласти