З 1 травня будуть запроваджені нові тарифи на окремі комунальні послуги, які стосуватимуться лише індивідуальних споживачів. Про коригування тарифів було оголошено в офіційному повідомленні на сайті Бурштинської міськради.

Заплановані зміни тарифів стосуватимуться комунальних послуг Івано-Франківської області, зокрема міста Бурштин. Планується підвищити ціни на теплову енергію та послуги, пов'язані з її постачанням, а також тарифи на послуги гарячого водопостачання.

Згідно з повідомленням, споживачі можуть платити за гарячу воду в середньому майже вдвічі більше, а вартість теплопостачання зросте приблизно на 60%.

Вода: скрін із відео
Вода: скрін із відео

Скориговані тарифи набудуть чинності з 1 травня 2024 року, при цьому підвищення тарифів на теплову енергію та послуги з її постачання становитиме в середньому 457,74 грн. (59%), на послуги гарячого водопостачання – 24,90 грн. (50%).

Важливо, що підвищення тарифів торкнеться лише бюджетних та інших юридичних осіб. Тарифи для побутових споживачів залишаться незмінними.

При цьому будь-які потенційні зміни тарифів на тепло, гарячу воду та газ для населення можуть відбутися лише після зняття відповідного мораторію.

Нагадаємо, Пенсійний фонд раптово втішив українців: тепер жити стане простіше

Раніше «Українці» писали, як отримати житлову пільгу і кому вона належить: у Пенсійному фонді зробили заяву

Як повідомляли «Українці», убережіть себе від зла та нещастя: обов'язково посадіть ці квіти у селі чи на дачі