Абрикоси прикрашають багато дворів своїми ранніми весняними плодами. Щоб забезпечити рясний урожай великих та солодких абрикосів, необхідне правильне обрізування.

Весняне обрізування абрикосів починають з другого року після посадки, бажано до появи листя і при плюсовій температурі. У тепліших регіонах це можна зробити у квітні.

Справа в тому, що весняна обрізка має вирішальне значення до того, як почнеться соковиділення, щоб не завдати шкоди дереву. Недотримання обрізки може призвести до надмірного скупчення смоли, що може бути шкідливим. Абрикоси ростуть швидко і вимагають обрізки двічі-тричі на рік.

Важливо відзначити, що якщо не проводити обрізання протягом кількох років, це може призвести до зниження врожайності плодів через розростання крони.

Види весняної обрізки:

Формуючий: формування основи та скелета дерева у перший рік його існування.

Омолоджуючий: відновлення балансу та зростання дорослих дерев.

Нормативні вимоги: регулювання росту та плодоношення на дорослих деревах із слабким зростанням.

абрикоси, фрукти
абрикоси, фрукти

Також видалення хворих, гнилих, сухих та пошкоджених гілок.

Як обрізати абрикос:

Підтримуйте річний приріст приблизно до 50 см при обрізанні навесні. Вибирайте між відкритим ярусом чи методом формування крони у формі вази. Відкрито-ярусна форма, придатна для сильнорослих сортів, передбачає створення п'яти скелетних гілок із відстанню з-поміж них 35-40 см.

Для слаборослих сортів краща крона вазоподібної форми, що досягається за рахунок обрізки гілок навколо стовбура. Для чашоподібної крони зберігайте п'ять-сім скелетних гілок, обрізавши їх на другий рік зростання до 40-50 см. Повторюйте цю процедуру протягом трьох років, видаляючи не більше третини всієї маси скелетних гілок.

Обов'язково використовуйте гострі, добре заточені інструменти, щоб запобігти пошкодженню кори.

Нагадаємо, як легко позбутися надокучливих бур'янів на городі: дешево, доступно і під силу кожному

Раніше «Українці» писали, помідори виростуть під півкіло кожен: названо секретний сорт, який вразить м'ясистістю та смаком

Як повідомляли «Українці», як і коли правильно сіяти кріп у відкритий ґрунт: точно виросте пишним та смачним