Агрономи зі стажем кажуть, що створення практичних доріжок у саду може бути як економічним, так і естетично приємним, якщо використовувати агротканину, яка забезпечує циркуляцію повітря та пригнічує зростання бур'янів.

Щоб ваш город був під захистом, почніть із покриття доріжки сільськогосподарською (агро) тканиною. Цей матеріал ефективно пригнічує зростання бур'янів, забезпечуючи циркуляцію повітря.

Методи кріплення:

Використовуйте каміння або цеглу по краях, щоб закріпити тканину.

Для більш безпечного та візуально привабливого підходу використовуйте вигнуті зварювальні стрижні. Зігніть їх у формі шпильки та вставте через тканину в землю.

Альтернативно, ви можете використовувати спеціальні садові кілочки та скоби, щоб закріпити її на місці.

Переваги:

За наявності сільськогосподарської (агро) тканини будь-яка трава, яка намагається швидко рости, в'яне, зберігаючи шлях чистим та доглянутим.

Агротканина на городі
Агротканина на городі

Тканина залишається гладкою, забезпечуючи зручну поверхню для ходьби навіть босоніж.

Також цей міцний матеріал витримує кілька сезонів використання, забезпечуючи тривалий догляд з мінімальними зусиллями боротьби з бур'янами.

Так, садівники кажуть, що ваш сад стане більш доглянутим та організованим.

Для боротьби з бур'янами потрібно менше зусиль, що дозволить зробити відкритий простір акуратнішим і керованим.

Встановивши доріжки з агротканини у своєму саду, ви можете створити практичні, економічні та візуально привабливі доріжки, зводячи при цьому до мінімуму зростання бур'янів та зусилля догляду.

Нагадаємо, як і коли правильно сіяти кріп у відкритий ґрунт: точно виросте пишним та смачним

Раніше «Українці» писали, помідори виростуть під півкіло кожен: названо секретний сорт, який вразить м'ясистістю та смаком

Як повідомляли «Українці», популярна продукція в Україні перетворилася на "скарб": від космічних цін очі будуть квадратними