У весняний сезон садівники з нетерпінням готуються до посадки кропу – універсальної трави, яку можна сіяти з ранньої весни до пізньої осені.

Він є популярною приправою і часто використовується для консервації і не тільки. Кріп добре зберігає свої властивості в замороженому або висушеному вигляді.

Фахівці радять розпочинати посів насіння кропу відразу після сходу снігу, оскільки сходи можуть з'явитися при температурі до +3°С та витримують морози до -6°С.

Для визначення оптимального часу посадки агрономи часто звіряються із місячним календарем. Рекомендовані дні посадки насіння кропу:

Квітень: 6, 14, 16.

Травень: 12, 13, 31.

Червень: 1, 9, 27.

Для успішного зростання вкрай важливо вибрати відповідне місце з пухким, добре удобреним ґрунтом та нейтральним рівнем pH. Рекомендується регулярний полив, особливо в спекотну погоду, а також внесення азотних добрив у бідний поживними речовинами ґрунт.

Хоча кріп зазвичай вимагає мінімального догляду, важливо стежити за рівнем вологості та повітря, регулярно аерувати ґрунт і при необхідності проріджувати посадки.

Нагадаємо, як позбутися шкідників на городі: урожай буде міцним та здоровим

Раніше «Українці» писали, аномальна зміна цін на яйця перед Великоднем: скільки тепер коштує головний продукт

Як повідомляли «Українці», урожай баклажанів вас потішить: де їх треба посадити і про які секрети ви не знали